Karayolu Taşımacılığı

Objektif Lojistik dünyada kullanılan en güncel teknolojilerle donatılmış, her açıdan verimli, çevreci, iyi bir organizasyon ve uydu aracılığı ile 7/24 izlenebilirlik özelliği, olan yasal süreç çerçevesinde durmadan yol alabilen araçları ile havayoluna alternatif kara taşımacılık hizmeti vermektedir.

Objektif Lojistik, “Çift Kat” sistemli her türlü ayarlanabilir katlı araçlar ile müşterilere yüksek hacimde taşıma ve hasarsızlık güvencesi vermektedir. 

Deniz Taşımacılığı

Objektif Lojistik; dünyanın bütün büyük limanlarında bulunan depolarıyla, farklı müşterilerine “high cube konteyner” konsolidasyonu sağlayarak, önemli oranlarda maliyet avantajı sunmaktadır. 

Hava Taşımacılığı

Objektif Lojistik; önemli havayolları vasıtası ile dünyadaki tüm önemli havaalanlarında konumlanmış ofisleri ile “cross dock” depolarla, 24 saat garantili kıtalararası taşıma hizmeti vermektedir.

Tren Taşımacılığı

Objektif Lojistik`in gümrüklü ve gümrüksüz alanlarda yer alan depolarının önemli bir bölümünün içinden tren yolu geçmektedir. Bu özelliği ile firmamız, müşterilerine inter model taşıma çözümleri sunabilmektedir. 

Kombine Taşımacılık

“Tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek paket çözümler”.
Objektif Lojistik, merkezi olarak koordine edilen ve tüm lojistik merkezlerinde konumlandırılmış proje ekipleri ile çıkış noktasından varış noktasına kadar, birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık hizmetiyle, tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek paket çözümler sunabilmektedir.