dustra
dustra

20

Yıllık Tecrübe

BİZ KİMİZ?

Kurulduğumuzdan bu yana, müşterilerimize en kaliteli lojistik hizmetlerini sunmak için çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için özel çözümler üretmek için deneyimli ve uzman kadromuzla birlikte çalışıyoruz. Müşterilerimiz için en uygun ve verimli çözümleri sağlayarak, tedarik zincirlerinin yönetiminde öncü olmak için sürekli olarak gelişiyoruz.

Objektif Lojistik, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutar. Müşterilerimizle uzun vadeli işbirlikleri kurarak, onların ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlamak ve karşılamak için çaba sarf ederiz.

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunmak için, tüm operasyonlarımızı sıkı kalite yönetim prosedürlerine uygun olarak yürütüyoruz. Tüm ekip üyelerimiz, güvenlik ve kalite standartlarına tam uyum sağlamak için eğitimli ve sertifikalıdır.

Objektif lojistik, İngiltere'deki müşterilerimize karayolu taşımacılığı konusunda özel çözümler sunarak, tedarik zincirlerindeki verimliliği arttırmaya ve müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmaya devam edecektir."

 • Rekabetçi Fiyat ve Navlun Teklifleri
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Global Çözümler ve Teknolojik altyapı
 • 7/24 İletişim

SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Teklif al
 • Haftanın hangi günleri çıkış sağlıyorsunuz?

  Parsiyel yüklerde haftanın iki günü hem ihracat hem de ithalat yüklerimiz için, komple yük taşımacılığında ise haftanın her günü çıkış sağlamaktayız.

 • Fiyat/Navlun bilgisini nereden alabilirim?

  Yükünüze özel navlun bilgilerini lütfen info@objektiflojistik.com.tr mail adresimizden veya 0(212) 592 03 33 numaralı telefon hattımızdan bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 • Termin süreniz nedir?

  Bu sıkça sorulan soru için öncelikle bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Ancak İngiltere Karayolu taşımacılığında komple yükler için bir hafta, parsiyel yükler için ise bir hafta ile 10 gün arasında termin süresi temin ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

BAKIŞ AÇIMIZ

Objektif Lojistik olarak, yüksek kaliteli lojistik hizmetler sunarak müşterilerimize değer katmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini artırmak için, aşağıdaki değerlerimize sıkı sıkıya bağlıyız.

Müşteri Odaklılık01

Müşterilerimizle yakın işbirliği yaparak, ihtiyaçlarını anlamak ve bu ihtiyaçlara uygun hizmetler sunmak önceliğimizdir.

Güvenilirlik02

Müşterilerimizin bize duyduğu güveni korumak için, taşımacılık süreçlerimizde sürekli olarak güvenlik standartlarına uygun hareket ediyoruz.

Kalite03

Hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek için, sektördeki en son teknolojik yenilikleri takip ediyoruz.

Verimlilik04

Lojistik süreçlerimizi optimize ederek, müşterilerimize daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Ekip Çalışması05

Birbirimize destek olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için ekip çalışması yapmaktayız.

dustra

Bu değerler, şirketimizin misyon ve vizyonunu destekleyen temel ilkelerdir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma karşı sorumluluğumuzu yerine getirirken bu değerlerimizi korumaya ve geliştirmeye devam edeceğiz.